Dziecko na Warsztat – Plastik

Dziecko na Warsztat i nasze plastikowe zmagania.

W ramach tego projektu powstał stolik z rur pcv do stolika sensorycznego/ podświetlanego.

Na początek odwiedziliśmy sklep budowlany i zakupiliśmy potrzebne materiały. Następnie po przyjeździe do domu zaczęła się budowa. Ja odmierzałam i zaznaczałam gdzie ma być cięcie mąż ciął, a Tymko w między czasie budował swoje budowle :)

 

dsc_0223 dsc_0224 dsc_0225 Po docięciu i sprawdzeniu czy wszystko pasuje – skleiłam wszystko klejem.dsc_0226 dsc_0227 Dzieciaki w cały czas testowały…dsc_0230 dsc_0231 dsc_0232 dsc_0234I w końcu mogły się pobawić.dsc_0235 dsc_0236 dsc_0238Pudełko (pudełko z Ikea) ma przykrywę na jesienne wieczory zmieni się w podświetlany stolik :)

Warsztat powstał  w ramach projektu blogowego Dziecko na Warsztat. Zapraszam do przeczytania relacji innych uczestników.


Dziecko na warsztat Namaluj mi Latorośle Borsuczkowo Schwytane chwile I&K w domowym zaciszu Jake, jeże nici i inne takie Animart - animacje z twojej bajki Tymoszko Dzwoneczkowa Karolowa mama Co robi Robcio Dzika Jabłoń Gugusiowo Cały świat Karli Elena po polsku Sopelkowo Igranie z Tosią Świat Tomskiego Ina i Sewa On ona i dzieciaki Czytoczary Kreatywnie z dzieciakami Kreatywna dżungla Mama Aga sztuka i dzieciaki Więc bawmy się My home and heart Myshowelove Słowo mamy Kusiatka Zakręcony Belfer Kreatywna mama Kreatywnym Okiem Pomysłowe Smyki Kreatywnie w domu Kinderki Worldschool Explorers Nasza szkoła domowa Jej cały świat Nasza przygoda DIY

 

7 myśli nt. „Dziecko na Warsztat – Plastik”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>